Divadlo Dialog Plzeň


Po
7.10.
19:30 Debilové exLudvíci
St
9.10.
19:00 Patrik AMCETH
Čt
10.10.
19:00 Kdo hledá, najde VÝSKUM
přesunuto na 7.11.

11.10.
19:00 Podařený večírek Divadlo MAEBH
*VYPRODÁNO*
Po
14.10.
19:00 Sexem ke štěstí SPODINA
Út
15.10.
19:00 Sexem ke štěstí SPODINA
St
16.10.
19:00 Šťastný a veselý! HOST

18.10.
19:00 Fajnmen (QED) SPODINA
So
19.10.
19:00 Žena pro Dona Juana Théta
Po
21.10.
19:30 Komedie roku exLudvíci
Út
22.10.
20:00 Adresát neznámý Divadlo JakoHost
Čt
24.10.
19:00 Manželství je vražda SPODINA

25.10.
19:00 Uděláte mně to znova? Divadlo MAEBH
St
30.10.
19:00 Sexy prádlo SPODINA
Čt
31.10.
19:00 Terapie smíchem SPODINA

SOFRANZA

Vedoucí souboru:
Tereza Danihlíková
Založen: 2009

Kontakt:

Email: danihlikova.tereza@seznam.cz

 

Herci v minulých letech hráli v představeních v rámci souboru Amceth:

  • "Něco zvláštního" na motivy knihy Iris Murdochové napsal J.Č.Ulrich
  • "Krásné zelené oči" na motivy knihy Arnošta Lustiga napsal J.Č.Ulrich
  • "Lvice z Akvitánie"
  • "Krokodýl v blázinci" na motivy F.M. Dostojevského napsal J.Č.Ulrich
  • "Audience" ( Václav Havel )

Od roku 2009 pod názvem Sofranza přinášíme na jeviště hry:

  • "Malá noční inventura", dle hry M. Horníčka, režie F. Zatloukal
  • "Louka pro dva" komedie od M. Horníčka, režie F. Zatloukal
  • "Hodina mezi psem a vlkem" na motivy knihy D. Fišerové, režie F. Zatloukal
  • "Hele pojďme do divadla" volné pokračování hry Hele, nech toho, režie F. Zatloukal
  • "Hele, nech toho" režie F. Zatloukal
  • "C.K. Státní ženich" na motivy knihy L. Aškenazyho, režie F. Zatloukal
  • "Manželské Etudy" upravená rekapitulace komediálních povídek Hele, nech toho, Hele, pojďme do divadla, režie F. Zaloukal
  • "Slavný soude" divadelní hra inspirovaná soudničkami Františka Němce, autor A.Řeháčková, režie T. Danihlíková
  • "Agentura Drahoušek" komediální hra, autor Rudolf Trinner, režie A. Řeháčková
  • "Dva z devíti" detektivka, autor Jakub Vyhnálek, režie A.Řeháčková
  • "Žena pro Dona Juana", komedie ze španělského prostředí, autor A.Řeháčková, režie A. Řeháčková

Tereza Danihlíková

Michal Peleška

Robert Šmíd

Jan Paur

Andrea Řeháčková

Martina Chalupská

Martin Žižka

Lada Heřmanová

Štěpánka Skálová

 

hosté: Tereza Auterská, Matěj Rott, Pavel Čeček, Petr Čeček, Martin Hájek, Tomáš Tůma, Jan Strecker

Současný repertoár

Představení po derniéře